Aktualności

19 października 2020

Zawarcie umowy PPK - wszystko można załatwić przez internet i telefon w TFI PZU

Marcin Żółtek, wiceprezes TFI PZU

Pierwszy etap reformy emerytalnej, w którym obowiązek organizacji planów wypełniały największe przedsiębiorstwa zakończył się dla nas dużym sukcesem. Na usługi Grupy PZU zdecydowało się ponad 1 tys. pracodawców, którzy łącznie zatrudniają ponad 1 mln osób. Umowy na prowadzenie PPK podpisały z nami m.in. Orlen, Grupa Energa, producent mebli Kler, PKP i PKP Intercity, Orbis, Polskie Radio, Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol, Wittchen i Vistula. Mamy nadzieję, że także przedsiębiorcy zatrudniający co najmniej 50 pracowników obdarzą nas podobnym zaufaniem. A my ze swej strony deklarujemy najwyższy poziom usług. 

TFI PZU zapewnia wszechstronną pomoc i wsparcie przy organizacji planów i przystępowaniu do PPK zarówno pracodawcom, jak i pracownikom. Dostarczy także materiały informacyjne i wsparcie merytoryczne, które usprawni skuteczne wypełnienie obowiązków informacyjnych wobec pracowników. Z perspektywy dotykającego nas ostatnio zagrożenia epidemiologicznego ważne jest, że wszystkie te działania możliwe są online, bez konieczności fizycznego kontaktu pracowników obu partnerów. Więcej szczegółów na emeryturappk.pzu.pl

TFI PZU oddaje do dyspozycji pracodawców nowoczesny i intuicyjny, a przede wszystkim bezpłatny serwis e-PPK, który umożliwia błyskawiczną rejestrację firmy w serwisie, a następnie podpisanie umów o zarządzanie i prowadzenie PPK online. Proces zawierania tych umów jest w pełni zautomatyzowany, a ich potwierdzenie następuje dzięki wpisaniu jednorazowego kodu otrzymanego SMS-em. Umowę wygenerowaną w systemie można też wydrukować i podpisać ręcznie, a następnie zeskanować i „wczytać” plik do serwisu e-PPK. Nie trzeba jej wysyłać pocztą.

Serwis jest łatwy w użytkowaniu, funkcjonalny i bezpieczny. Wejście do niego znajduje się pod adresem emeryturappk.pzu.pl.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij