Aktualności

16 maja 2024

Szkolenia PPK z certyfikatem uczestnictwa

Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych nakłada na pracodawców obowiązek przekazania informacji o zasadach i funkcjonowaniu PPK wszystkim osobom zatrudnionym, zwłaszcza nowo zatrudnionym. Jednak poza samym wymogiem bardzo ważne jest, aby wiedza o tym coraz popularniejszym programie oszczędzania była pełna i zrozumiała dla każdego pracownika.

Jako TFI PZU wspieramy pracodawców w realizacji tego obowiązku, organizując nowy rodzaj szkolenia skierowanego do wszystkich pracowników. W jego trakcie każdy uczestnik poznaje:
• różnice między OFE a PPK,
• zasady przystąpienia do PPK,
• rodzaje wpłat i dopłat od państwa,
• możliwość skorzystania ze środków – wypłat i zwrotu.

Zaproszenia na „Szkolenie PPK z Certyfikatem”, które organizujemy w trybie online dwa razy w miesiącu, trafiają do administratorów PPK u każdego pracodawcy z prośbą o rozesłanie ich osobom zatrudnionym. Spotkania te cieszą się
ogromnym zainteresowaniem i dużą frekwencją. Każdy uczestnik może otrzymać specjalny certyfikat ukończenia szkolenia. Wystarczy, że dana osoba będzie aktywnie uczestniczyć w spotkaniu, a następnie wypełni formularz
(odpowie na trzy pytania dotyczące treści szkolenia). Certyfikat wystawiamy i przesyłamy online na wskazany przez uczestnika adres e-mail.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij