Benefity 250+

Oszczędzanie w pracowniczych planach kapitałowych (PPK) daje wiele dodatkowych korzyści dla pracowników, którzy dołaczą do grona klientów Grupy PZU.
Sprawdź, w jaki sposób możesz z nich skorzystać, jeżeli Twój pracodawca zawarł z PZU umowę o zarządzanie PPK przed 31 grudnia 2019 roku.

Loteria dla uczestników PPK

Dołącz do akcji dla uczestników PPK. Każdy kto poprawnie zaloguje się w serwisie inPZU.pl, będzie mógł wziąć udział w losowaniu iPhone’ów 11.

Co miesiąc do wygrania są 2 smartfony!

Dowiedz się więcej

Oferta specjalna na produkty bankowe

OFERTA SPECJALNA Konta Jakże Osobistego

 • Opłata za prowadzenie rachunku 0 zł​

 • Opłata za kartę debetową 0 zł

 • Zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku i kartę debetową pod warunkiem wpływu wynagrodzenia w wysokości 1500 zł

 • Pakiet 10 korzyści do wyboru przez Klienta, w tym trzy wybrane korzyści bez opłat

 

Atrakcyjne warunki korzystania z karty kredytowej Mastercard OK

 • Zwrot do 400 zł rocznie za płatności bezgotówkowe w wybranych punktach handlowo-usługowych

 • Brak miesięcznej opłaty za kartę w razie dokonania w danym cyklu rozliczeniowym transakcji na kwotę nie mniejszą niż 600 zł (10 zł w pozostałych przypadkach)

 • 59-dniowy okres bezodsetkowy

Jak skorzystać

Zadzwoń pod numer 22 505 12 81 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9 – 17)

Podczas rozmowy poprosimy Cię o podanie nazwy firmy, w której pracujesz lub numeru rachunku uczestnika PPK.

Zapraszamy do skorzystania 
 

OFERTA SPECJALNA Konta Jakże Osobistego

 • Opłata za prowadzenie rachunku 0 zł​

 • Opłata za kartę debetową 0 zł
 • Zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku i kartę debetową pod warunkiem wpływu wynagrodzenia w wysokości 1500 zł
 • Pakiet 10 korzyści do wyboru przez Klienta, w tym trzy wybrane korzyści bez opłat:
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą
 • Wyższe oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym
 • Płatność kartą bez kosztów przewalutowania
 • Limit na koncie bez odsetek przez 10 dni do 1000 zł
 • Zwrot 1% za płatności telefonem (Blik, HCE, Google Pay, Apple Pay) w sklepach stacjonarnych i punktach usługowych do 20 zł miesięcznie
 • Pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS

Czwarta i każda kolejna korzyść płatna 3,5 zł. Pozostałe opłaty zgodne z Taryfą Opłat i Prowizji Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych. Oferta specjalna obowiązuje przez 36 miesięcy. Po jej upływie będą obowiązywać standardowe warunki opisane w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego oraz w Taryfie Opłat i Prowizji Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

 

Atrakcyjne warunki korzystania z karty kredytowej Mastercard OK!

 • Zwrot do 400 zł rocznie za płatności bezgotówkowe w wybranych punktach handlowo-usługowych

 • Brak miesięcznej opłaty za kartę w przypadku dokonania w danym cyklu
  rozliczeniowym transakcji na kwotę nie mniejszą niż 600 zł
  (10 zł w pozostałych przypadkach)

 • 59-dniowy okres bezodsetkowy

Bank nalicza odsetki dla limitu kredytowego wg zmiennej stopy procentowej, która stanowi sumę stawki referencyjnej WIBOR 3M i stałej marży w trakcie trwania Umowy. Wysokość oprocentowania limitu kredytowego określona jest w stosunku rocznym i na dzień zawarcia Umowy o kartę kredytową Mastercard OK! wynosi 9,75%. Oprocentowanie nominalne wskazane powyżej nie przekracza wysokości odsetek maksymalnych, o których mowa w Kodeksie cywilnym. W przypadku obniżenia wysokości odsetek maksymalnych w trakcie obowiązywania Umowy w ten sposób, że oprocentowanie w niej wskazane byłoby od nich wyższe, Bank będzie pobierał odsetki umowne w wysokości nie wyższej niż odsetki maksymalne. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty kredytowej Mastercard OK! wynosi 13,55%, całkowita kwota limitu kredytu (bez kredytowanych kosztów): 7100 zł, całkowita kwota do zapłaty: 7604,46 zł, oprocentowanie zmienne: 9,75%, całkowity koszt kredytu: 504,46 zł (w tym odsetki: 384,46 zł, miesięczna opłata za kartę: 10 zł, tj. 120 zł rocznie) przy założeniu, że posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 7100 zł w dniu zawarcia umowy i spłaca ją w 12 równych miesięcznych ratach w wysokości 633,71 zł. Kalkulacja została dokonana na 25 marca 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie. Decyzja o przyznaniu limitu na karcie i jego wysokość zależą od zdolności kredytowej klienta.

Oferta specjalna obowiązuje przez 12 miesięcy. Po jej zakończeniu będą obowiązywać warunki zgodnie z zapisami Regulaminu kart płatniczych Alior Banku SA oraz Taryfą Opłat i Prowizji Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

Dostawcą produktów bankowych jest Alior Bank SA. Oferta obowiązuje od 1 października 2019 roku. Z oferty Specjalnej możesz skorzystać, jeśli Twój pracodawca zawarł z PZU umowę o zarządzanie PPK i umowę o prowadzenie PPK przed 31 grudnia 2019 roku.
Agentem Alior Banku SA jest PZU Zycie SA.

 

Informacje o warunkach prowadzenia PPK przez fundusz PPK inPZU SFIO, zarządzany przez TFI PZU, w tym zastrzeżenia prawne, są zawarte w ofercie „Pracownicze Plany Kapitałowe w PZU”, którą znajdziesz na mojeppk.pl. Ten materiał nie jest częścią oferty PPK, tylko informacją o produktach i usługach niezwiązanych z PPK, które spółki z Grupy PZU oferują swoim klientom. TFI PZU nie oferuje w żaden sposób żadnych produktów lub usług opisanych w tym materiale podmiotom zatrudniającym lub pracownikom podmiotu zatrudniającego ani nie pośredniczy w ich oferowaniu. Każda ze spółek z Grupy PZU niezależnie oferuje własne produkty i usługi lub produkty i usługi podmiotów, z którymi łączy je umowa pośrednictwa, aby zwiększyć swoją sprzedaż i pozyskać nowych klientów. Wszystkie produkty i usługi, o których mowa w tym materiale, są przeznaczone wyłącznie dla pracowników, a żadna ze spółek z Grupy PZU nie oferuje ani nie udziela podmiotom zatrudniającym (pracodawcom) jakichkolwiek dodatkowych korzyści materialnych z tytułu zawarcia lub niewypowiedzenia z funduszem PPK inPZU SFIO umowy o zarządzanie PPK. Zobacz pełną informację prawną.

Bezpłatne ubezpieczenie NNW

 • Zakres – śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego

 • Suma ubezpieczenia – 50 000 zł

 • Okres ubezpieczenia – 1 rok

 

Z promocyjnego ubezpieczenia NNW skorzystasz od 1 kwietnia 2020 roku, jeśli:

 • Na Twoim rachunku PPK zostały rozliczone minimum 3 wpłaty,

 • Zalogowałeś się do serwisu inPZU.pl, podałeś adres e-mail i wyraziłeś podane w nim zgody marketingowe. 

Jak skorzystać

Jak skorzystać z promocyjnego ubezpieczenia NNW

1. Zaloguj się na moje.pzu.pl (więcej informacji jak założyć konto znajdziesz tutaj).
2. Wejdź w zakładkę „Oferty”, zaakceptuj regulamin promocji i kliknij przycisk „Przejdź dalej”.
3. Uzupełnij/zaakceptuj formularz przystąpienia do ubezpieczenia.

Potwierdzenie przystąpienia do ubezpieczenia prześlemy na wskazany przez Ciebie e-mail.

Ubezpieczenie będzie ważne od następnego dnia po wypełnieniu formularza. Szczegóły promocji zostaną umieszone w regulaminie promocji, który zamieścimy na stronie pzu.pl. Ubezpieczenie NNW oferowane jest przez PZU SA.

 

Informacje o warunkach prowadzenia PPK przez fundusz PPK inPZU SFIO, zarządzany przez TFI PZU, w tym zastrzeżenia prawne, są zawarte w ofercie „Pracownicze Plany Kapitałowe w PZU”, którą znajdziesz na mojeppk.pl. Ten materiał nie jest częścią oferty PPK, tylko informacją o produktach i usługach niezwiązanych z PPK, które spółki z Grupy PZU oferują swoim klientom. TFI PZU nie oferuje w żaden sposób żadnych produktów lub usług opisanych w tym materiale podmiotom zatrudniającym lub pracownikom podmiotu zatrudniającego ani nie pośredniczy w ich oferowaniu. Każda ze spółek z Grupy PZU niezależnie oferuje własne produkty i usługi lub produkty i usługi podmiotów, z którymi łączy je umowa pośrednictwa, aby zwiększyć swoją sprzedaż i pozyskać nowych klientów. Wszystkie produkty i usługi, o których mowa w tym materiale, są przeznaczone wyłącznie dla pracowników, a żadna ze spółek z Grupy PZU nie oferuje ani nie udziela podmiotom zatrudniającym (pracodawcom) jakichkolwiek dodatkowych korzyści materialnych z tytułu zawarcia lub niewypowiedzenia z funduszem PPK inPZU SFIO umowy o zarządzanie PPK. Zobacz informację prawną dotyczącą PPK.

Zniżki na ubezpieczenia

 • Do 20% zniżki na nową polisę Autocasco

Zniżka dotyczy nowych umów PZU Auto AC, zawieranych na 12 miesięcy dla samochodów osobowych lub ciężarowych o ładowności do 750 kg

Jak skorzystać

Do 20% zniżki na ubezpieczenie PZU Auto AC
 
Zniżka dotyczy nowych umów PZU Auto AC, zawieranych na 12 miesięcy dla samochodów osobowych lub ciężarowych o ładowności do 750 kg. 
 
Ubezpieczenie PZU Auto AC możesz zawrzeć:
 • pod numerem 801 102 102 lub 22 566 55 55 (infolinia 24/7),
 • w naszym oddziale lub u naszego agenta - mapę oddziałów i agentów znajdziesz na pzu.pl w sekcji Kontakt i pomoc
Wysokość zniżki przedstawimy Ci przy zawieraniu umowy. 
 
Oferta nie obejmuje pojazdów używanych w niestandardowy sposób (np. do zarobkowego przewozu osób), nie można jej zastosować w przypadku skorzystania ze zniżki promocyjnej, jeżeli składka za AC osiągnęła minimalną wartość przewidzianą taryfą PZU albo gdy nie pozwala na to historia ubezpieczeniowa klienta. 
 
O szczegóły oferty zapytaj pracowników naszych oddziałów lub naszych agentów.
 

Informacje o warunkach prowadzenia PPK przez fundusz PPK inPZU SFIO, zarządzany przez TFI PZU, w tym zastrzeżenia prawne, są zawarte w ofercie „Pracownicze Plany Kapitałowe w PZU”, którą znajdziesz na mojeppk.pl. Ten materiał nie jest częścią oferty PPK, tylko informacją o produktach i usługach niezwiązanych z PPK, które spółki z Grupy PZU oferują swoim klientom. TFI PZU nie oferuje w żaden sposób żadnych produktów lub usług opisanych w tym materiale podmiotom zatrudniającym lub pracownikom podmiotu zatrudniającego ani nie pośredniczy w ich oferowaniu. Każda ze spółek z Grupy PZU niezależnie oferuje własne produkty i usługi lub produkty i usługi podmiotów, z którymi łączy je umowa pośrednictwa, aby zwiększyć swoją sprzedaż i pozyskać nowych klientów. Wszystkie produkty i usługi, o których mowa w tym materiale, są przeznaczone wyłącznie dla pracowników, a żadna ze spółek z Grupy PZU nie oferuje ani nie udziela podmiotom zatrudniającym (pracodawcom) jakichkolwiek dodatkowych korzyści materialnych z tytułu zawarcia lub niewypowiedzenia z funduszem PPK inPZU SFIO umowy o zarządzanie PPK. Zobacz informację prawną dotyczącą PPK.

Korzysci z udziału w Klubie „PZU Pomocni”

 • Voucher na zakupy w popularnej sieci dyskontów spożywczych albo w sieci stacji paliw bądź bilety do kina – w zależności od Twojego wyboru

 • Rabaty do 50% w popularnych sieciach handlowych, salonach usługowych i sklepach internetowych, będących partnerami Klubu „PZU Pomocni”

Jak skorzystać

Instrukcja Klub PZU Pomocni
 
Klub PZU Pomocni jest skierowany do wszystkich użytkowników moje.pzu.pl. Każdy uczestnik PPK w PZU może przystąpić do Klubu i korzystać z jego benefitów.
 
Informacje o Klubie i jego ofercie znajdują się na pomocni.pzu.pl.
 
Jak skorzystać z oferty dla członków Klubu?
 1. Jeśli masz konto na moje.pzu.pl, zaloguj się. Jeśli nie posiadasz konta, najpierw zarejestruj się na portalu (wystarczy podać imię, nazwisko i numer PESEL), a następnie zaloguj.
 2. Po zalogowaniu pojawi się baner dot. przystąpienia do Klubu PZU Pomocni – postępuj zgodnie z wytycznymi na banerze.
 3. Wybierz jeden z benefitów na start.
 4. Korzystaj z atrakcyjnych rabatów do 50% u partnerów Klubu PZU Pomocni - w popularnych sieciach handlowych, salonach usługowych i sklepach internetowych.

Szczegóły znajdziesz na pomocni.pzu.pl oraz w Regulaminie Klubu PZU Pomocni. 

Informacje o warunkach prowadzenia PPK przez fundusz PPK inPZU SFIO, zarządzany przez TFI PZU, w tym zastrzeżenia prawne, są zawarte w ofercie „Pracownicze Plany Kapitałowe w PZU”, którą znajdziesz na mojeppk.pl. Ten materiał nie jest częścią oferty PPK, tylko informacją o produktach i usługach niezwiązanych z PPK, które spółki z Grupy PZU oferują swoim klientom. TFI PZU nie oferuje w żaden sposób żadnych produktów lub usług opisanych w tym materiale podmiotom zatrudniającym lub pracownikom podmiotu zatrudniającego ani nie pośredniczy w ich oferowaniu. Każda ze spółek z Grupy PZU niezależnie oferuje własne produkty i usługi lub produkty i usługi podmiotów, z którymi łączy je umowa pośrednictwa, aby zwiększyć swoją sprzedaż i pozyskać nowych klientów. Wszystkie produkty i usługi, o których mowa w tym materiale, są przeznaczone wyłącznie dla pracowników, a żadna ze spółek z Grupy PZU nie oferuje ani nie udziela podmiotom zatrudniającym (pracodawcom) jakichkolwiek dodatkowych korzyści materialnych z tytułu zawarcia lub niewypowiedzenia z funduszem PPK inPZU SFIO umowy o zarządzanie PPK. Zobacz informację prawną dotyczącą PPK.

Premia za oszczędzanie za pośrednictwem inPZU

 • 50 zł dla każdego, kto na co najmniej rok ulokuje minimum 1000 zł w funduszu inPZU SFIO

Jak skorzystać

Premia 50 zł za inwestowanie za pośrednictwem inPZU
 
Promocja dostępna jest na inpzu.pl od 1 marca 2020 r. dla uczestników PPK:
 • na których rachunek PPK wpłynęła co najmniej jedna wpłata,
 • którzy zainwestują poprzez serwis inpzu.pl w fundusz inPZU SFIO co najmniej 1000 zł i utrzymają tę kwotę przez okres 12 miesięcy.
Szczegółowe warunki promocji zawarte są w Regulaminie promocji, który będzie dostępny po zalogowaniu się na stronie inpzu.pl.
 
Jak skorzystać z promocji
1. Wejdź na stronę inpzu.pl i kliknij „Zaloguj”.

 

2. Jeśli masz już konto na inpzu.pl – zaloguj się do niego. 

3. Jeśli nie masz jeszcze konta na inpzu.pl – uzyskaj dostęp do konta (kliknij „Pierwsze logowanie”).

4. Po zalogowaniu, na panelu głównym wybierz ścieżkę zakupową promocyjnego portfela inwestycyjnego klikając dedykowany do tej promocji kafel.  Zapoznaj się z warunkami promocji.
 
5. Wybierz fundusze do swojego portfela, wypełnij wszystkie wymagane pola oraz dokonaj wpłaty do funduszu inPZU SFIO na stworzony portfel inwestycyjny.
 
WAŻNE
 • Wpłaty minimum 1000zł musisz dokonać z rachunku bankowego, który należy do Ciebie i który podałeś na inpzu.pl w ścieżce zakupowej.
 • Aby skorzystać z promocji, musisz wyrazić zgody marketingowe. Jeśli nie zrobiłeś tego przy uzyskaniu dostępu, możesz je wyrazić w zakładce „Moje konto” (sekcja „Dane”, część „Oświadczenia RODO”). Zgody marketingowe możesz potem odwołać. 

 • Promocja przestanie obowiązywać, jeśli w okresie 12 miesięcy od rozliczenia zakupu jednostek uczestnictwa:
  - złożysz zlecenie odkupienia lub zamiany z portfela promocyjnego, 
  - złożysz dyspozycję rezygnacji z wpłat do PPK lub zwrotu, wypłaty transferowej lub wypłaty z Twojego rachunku PPK. 
 • Premia 50zł wypłacana jest na portfel promocyjny po wymaganym okresie utrzymania na tym portfelu promocyjnym kwoty 1000zł

Informacje na temat warunków prowadzenia PPK przez fundusz PPK inPZU SFIO, zarządzany przez TFI PZU, w tym ważne zastrzeżenia prawne, są zawarte w ofercie „Pracownicze Plany Kapitałowe w PZU”, którą znajdziesz na stronie mojePPK.pl. Niniejszy materiał nie jest częścią oferty PPK prowadzonego przez PPK inPZU SFIO, zarządzany przez TFI PZU, tylko informacją na temat produktów i usług niezwiązanych z PPK. Inwestycje w fundusze inwestycyjne są obarczone ryzykiem inwestycyjnym. Informacje o funduszu oraz o jego ryzyku inwestycyjnym zawarte są w prospekcie informacyjnym dostępnym na stronie inpzu.pl. Wszystkie produkty i usługi, o których mowa w tym materiale, są przeznaczone wyłącznie dla pracowników, a żadna ze spółek z Grupy PZU nie oferuje ani nie udziela podmiotom zatrudniającym (pracodawcom) jakichkolwiek dodatkowych korzyści materialnych z tytułu zawarcia lub niewypowiedzenia z funduszem PPK inPZU SFIO umowy o zarządzanie PPK lub umowy o prowadzenie PPK. Zobacz informację prawną dotyczącą PPK.

Obsługa i pomoc

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij