Benefity 250+

Oszczędzanie w pracowniczych planach kapitałowych (PPK) daje wiele dodatkowych korzyści dla pracowników, którzy dołaczą do grona klientów Grupy PZU.
Sprawdź, w jaki sposób możesz z nich skorzystać, jeżeli Twój pracodawca zawarł z PZU umowę o zarządzanie PPK przed 31 grudnia 2019 roku.

Oferta specjalna na produkty bankowe

OFERTA SPECJALNA Konta Jakże Osobistego

 • Opłata za prowadzenie rachunku 0 zł​

 • Opłata za kartę debetową 0 zł

 • Zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku i kartę debetową pod warunkiem wpływu wynagrodzenia w wysokości 1500 zł

 • Pakiet 10 korzyści do wyboru przez Klienta, w tym trzy wybrane korzyści bez opłat

 

Atrakcyjne warunki korzystania z karty kredytowej Mastercard OK

 • Zwrot do 400 zł rocznie za płatności bezgotówkowe w wybranych punktach handlowo-usługowych

 • Brak miesięcznej opłaty za kartę w razie dokonania w danym cyklu rozliczeniowym transakcji na kwotę nie mniejszą niż 600 zł (10 zł w pozostałych przypadkach)

 • 59-dniowy okres bezodsetkowy

Jak skorzystać

Zadzwoń pod numer 22 505 12 81 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9 – 17)

Podczas rozmowy poprosimy Cię o podanie nazwy firmy, w której pracujesz lub numeru rachunku uczestnika PPK.

Zapraszamy do skorzystania 
 

OFERTA SPECJALNA Konta Jakże Osobistego

 • Opłata za prowadzenie rachunku 0 zł​

 • Opłata za kartę debetową 0 zł
 • Zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku i kartę debetową pod warunkiem wpływu wynagrodzenia w wysokości 1500 zł
 • Pakiet 10 korzyści do wyboru przez Klienta, w tym trzy wybrane korzyści bez opłat:
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą
 • Wyższe oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym
 • Płatność kartą bez kosztów przewalutowania
 • Limit na koncie bez odsetek przez 10 dni do 1000 zł
 • Zwrot 1% za płatności telefonem (Blik, HCE, Google Pay, Apple Pay) w sklepach stacjonarnych i punktach usługowych do 20 zł miesięcznie
 • Pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS

Czwarta i każda kolejna korzyść płatna 3,5 zł. Pozostałe opłaty zgodne z Taryfą Opłat i Prowizji Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych. Oferta specjalna obowiązuje przez 36 miesięcy. Po jej upływie będą obowiązywać standardowe warunki opisane w Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego oraz w Taryfie Opłat i Prowizji Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

 

Atrakcyjne warunki korzystania z karty kredytowej Mastercard OK!

 • Zwrot do 400 zł rocznie za płatności bezgotówkowe w wybranych punktach handlowo-usługowych

 • Brak miesięcznej opłaty za kartę w przypadku dokonania w danym cyklu
  rozliczeniowym transakcji na kwotę nie mniejszą niż 600 zł
  (10 zł w pozostałych przypadkach)

 • 59-dniowy okres bezodsetkowy

Bank nalicza odsetki dla limitu kredytowego wg zmiennej stopy procentowej, która stanowi sumę stawki referencyjnej WIBOR 3M i stałej marży w trakcie trwania Umowy. Wysokość oprocentowania limitu kredytowego określona jest w stosunku rocznym i na dzień zawarcia Umowy o kartę kredytową Mastercard OK! wynosi 9,75%. Oprocentowanie nominalne wskazane powyżej nie przekracza wysokości odsetek maksymalnych, o których mowa w Kodeksie cywilnym. W przypadku obniżenia wysokości odsetek maksymalnych w trakcie obowiązywania Umowy w ten sposób, że oprocentowanie w niej wskazane byłoby od nich wyższe, Bank będzie pobierał odsetki umowne w wysokości nie wyższej niż odsetki maksymalne. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty kredytowej Mastercard OK! wynosi 13,55%, całkowita kwota limitu kredytu (bez kredytowanych kosztów): 7100 zł, całkowita kwota do zapłaty: 7604,46 zł, oprocentowanie zmienne: 9,75%, całkowity koszt kredytu: 504,46 zł (w tym odsetki: 384,46 zł, miesięczna opłata za kartę: 10 zł, tj. 120 zł rocznie) przy założeniu, że posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 7100 zł w dniu zawarcia umowy i spłaca ją w 12 równych miesięcznych ratach w wysokości 633,71 zł. Kalkulacja została dokonana na 25 marca 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie. Decyzja o przyznaniu limitu na karcie i jego wysokość zależą od zdolności kredytowej klienta.

Oferta specjalna obowiązuje przez 12 miesięcy. Po jej zakończeniu będą obowiązywać warunki zgodnie z zapisami Regulaminu kart płatniczych Alior Banku SA oraz Taryfą Opłat i Prowizji Alior Banku SA dla Klientów Indywidualnych.

Dostawcą produktów bankowych jest Alior Bank SA. Oferta obowiązuje od 1 października 2019 roku. Z oferty Specjalnej możesz skorzystać, jeśli Twój pracodawca zawarł z PZU umowę o zarządzanie PPK i umowę o prowadzenie PPK przed 31 grudnia 2019 roku.
Agentem Alior Banku SA jest PZU Zycie SA.

 

Informacje o warunkach prowadzenia PPK przez fundusz PPK inPZU SFIO, zarządzany przez TFI PZU, w tym zastrzeżenia prawne, są zawarte w ofercie „Pracownicze Plany Kapitałowe w PZU”, którą znajdziesz na mojeppk.pl. Ten materiał nie jest częścią oferty PPK, tylko informacją o produktach i usługach niezwiązanych z PPK, które spółki z Grupy PZU oferują swoim klientom. TFI PZU nie oferuje w żaden sposób żadnych produktów lub usług opisanych w tym materiale podmiotom zatrudniającym lub pracownikom podmiotu zatrudniającego ani nie pośredniczy w ich oferowaniu. Każda ze spółek z Grupy PZU niezależnie oferuje własne produkty i usługi lub produkty i usługi podmiotów, z którymi łączy je umowa pośrednictwa, aby zwiększyć swoją sprzedaż i pozyskać nowych klientów. Wszystkie produkty i usługi, o których mowa w tym materiale, są przeznaczone wyłącznie dla pracowników, a żadna ze spółek z Grupy PZU nie oferuje ani nie udziela podmiotom zatrudniającym (pracodawcom) jakichkolwiek dodatkowych korzyści materialnych z tytułu zawarcia lub niewypowiedzenia z funduszem PPK inPZU SFIO umowy o zarządzanie PPK. Zobacz pełną informację prawną.

Zniżki na ubezpieczenia

 • Do 20% zniżki na nową polisę Autocasco

Zniżka dotyczy nowych umów PZU Auto AC, zawieranych na 12 miesięcy dla samochodów osobowych lub ciężarowych o ładowności do 750 kg

 • Do 40% zniżki na ubezpieczenie mieszkania lub domu  

Zniżka na nową polisę ubezpieczenia PZU Dom.

Jak skorzystać

Do 20% zniżki na ubezpieczenie PZU Auto AC
 
Zniżka dotyczy nowych umów PZU Auto AC, zawieranych na 12 miesięcy dla samochodów osobowych lub ciężarowych o ładowności do 750 kg. 
 
Ubezpieczenie PZU Auto AC możesz zawrzeć:
 • pod numerem 801 102 102 lub 22 566 55 55 (infolinia 24/7),
 • w naszym oddziale lub u naszego agenta - mapę oddziałów i agentów znajdziesz na pzu.pl w sekcji Kontakt i pomoc
Wysokość zniżki przedstawimy Ci przy zawieraniu umowy. 
 
Oferta nie obejmuje pojazdów używanych w niestandardowy sposób (np. do zarobkowego przewozu osób), nie można jej zastosować w przypadku skorzystania ze zniżki promocyjnej, jeżeli składka za AC osiągnęła minimalną wartość przewidzianą taryfą PZU albo gdy nie pozwala na to historia ubezpieczeniowa klienta. 
 
O szczegóły oferty zapytaj pracowników naszych oddziałów lub naszych agentów.
 

Informacje o warunkach prowadzenia PPK przez fundusz PPK inPZU SFIO, zarządzany przez TFI PZU, w tym zastrzeżenia prawne, są zawarte w ofercie „Pracownicze Plany Kapitałowe w PZU”, którą znajdziesz na mojeppk.pl. Ten materiał nie jest częścią oferty PPK, tylko informacją o produktach i usługach niezwiązanych z PPK, które spółki z Grupy PZU oferują swoim klientom. TFI PZU nie oferuje w żaden sposób żadnych produktów lub usług opisanych w tym materiale podmiotom zatrudniającym lub pracownikom podmiotu zatrudniającego ani nie pośredniczy w ich oferowaniu. Każda ze spółek z Grupy PZU niezależnie oferuje własne produkty i usługi lub produkty i usługi podmiotów, z którymi łączy je umowa pośrednictwa, aby zwiększyć swoją sprzedaż i pozyskać nowych klientów. Wszystkie produkty i usługi, o których mowa w tym materiale, są przeznaczone wyłącznie dla pracowników, a żadna ze spółek z Grupy PZU nie oferuje ani nie udziela podmiotom zatrudniającym (pracodawcom) jakichkolwiek dodatkowych korzyści materialnych z tytułu zawarcia lub niewypowiedzenia z funduszem PPK inPZU SFIO umowy o zarządzanie PPK. Zobacz informację prawną dotyczącą PPK.

 

Do 40% zniżki na ubezpieczenie mieszkania lub domu
(promocja „Bądź z nami” i „Online Dom” na moje.pzu.pl)

Zniżka dotyczy nowych umów ubezpieczenia PZU Dom, zawieranych na 12 miesięcy.
Ubezpieczenie PZU Dom możesz zawrzeć:

 • na stronie moje.pzu.pl (po zalogowaniu wejdź w zakładkę „Kup online”, wybierz „PZU Dom”, a następnie „Standard”),
 • pod numerem 801 102 102 lub 22 566 55 55 (infolinia 24/7),
 • w naszym oddziale lub u naszego agenta – mapę oddziałów i agentów znajdziesz na pzu.pl  w sekcji Kontakt i pomoc

Wysokość zniżki przedstawimy Ci przy zawieraniu umowy.
Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji „Bądź z nami”.

 

Korzysci z udziału w Klubie „PZU Pomocni”

 • Voucher na zakupy w popularnej sieci dyskontów spożywczych albo w sieci stacji paliw bądź bilety do kina – w zależności od Twojego wyboru

 • Rabaty do 50% w popularnych sieciach handlowych, salonach usługowych i sklepach internetowych, będących partnerami Klubu „PZU Pomocni”

Jak skorzystać

Instrukcja Klub PZU Pomocni
 
Klub PZU Pomocni jest skierowany do wszystkich użytkowników moje.pzu.pl. Każdy uczestnik PPK w PZU może przystąpić do Klubu i korzystać z jego benefitów.
 
Informacje o Klubie i jego ofercie znajdują się na pomocni.pzu.pl.
 
Jak skorzystać z oferty dla członków Klubu?
 1. Jeśli masz konto na moje.pzu.pl, zaloguj się. Jeśli nie posiadasz konta, najpierw zarejestruj się na portalu (wystarczy podać imię, nazwisko i numer PESEL), a następnie zaloguj.
 2. Po zalogowaniu pojawi się baner dot. przystąpienia do Klubu PZU Pomocni – postępuj zgodnie z wytycznymi na banerze.
 3. Wybierz jeden z benefitów na start.
 4. Korzystaj z atrakcyjnych rabatów do 50% u partnerów Klubu PZU Pomocni - w popularnych sieciach handlowych, salonach usługowych i sklepach internetowych.

Szczegóły znajdziesz na pomocni.pzu.pl oraz w Regulaminie Klubu PZU Pomocni. 

Informacje o warunkach prowadzenia PPK przez fundusz PPK inPZU SFIO, zarządzany przez TFI PZU, w tym zastrzeżenia prawne, są zawarte w ofercie „Pracownicze Plany Kapitałowe w PZU”, którą znajdziesz na mojeppk.pl. Ten materiał nie jest częścią oferty PPK, tylko informacją o produktach i usługach niezwiązanych z PPK, które spółki z Grupy PZU oferują swoim klientom. TFI PZU nie oferuje w żaden sposób żadnych produktów lub usług opisanych w tym materiale podmiotom zatrudniającym lub pracownikom podmiotu zatrudniającego ani nie pośredniczy w ich oferowaniu. Każda ze spółek z Grupy PZU niezależnie oferuje własne produkty i usługi lub produkty i usługi podmiotów, z którymi łączy je umowa pośrednictwa, aby zwiększyć swoją sprzedaż i pozyskać nowych klientów. Wszystkie produkty i usługi, o których mowa w tym materiale, są przeznaczone wyłącznie dla pracowników, a żadna ze spółek z Grupy PZU nie oferuje ani nie udziela podmiotom zatrudniającym (pracodawcom) jakichkolwiek dodatkowych korzyści materialnych z tytułu zawarcia lub niewypowiedzenia z funduszem PPK inPZU SFIO umowy o zarządzanie PPK. Zobacz informację prawną dotyczącą PPK.

Obsługa i pomoc

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności
Zamknij